10.10.2021r.
Targi stomatologiczne CEDE 2021 wróciły do Łodzi

Kolebką tej najstarszej targowej  imprezy branży stomatologicznej w Polsce jest Łódź. To w naszym mieście w latach 1991-2008 odbywała się wystawa CEDE . Potem niestety przeniesiono ja do Poznania, aż do ubiegłego roku.  W tym roku planowano, ze targi zostaną zorganizowane w halach Expo Łódź. Plany te pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa – Expo jest obecnie obiektem bezterminowo przekształconym w szpital tymczasowy dla osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2.
W dniach od 7 do 9 października br. wystawa odbyła się więc w Atlas Arenie – jednej z największych w Polsce hal sportowych.  Swoją ofertę zaprezentowało blisko 100 wystawców. Byli wśród nich producenci i sprzedawcy materiałów stomatologicznych, narzędzi, sprzętu i elementów wyposażenia gabinetów, dystrybutorzy, instytucje zrzeszające lekarzy dentystów, branżowe wydawnictwa i media. Dopisała również frekwencja pobrano ponad 3600 bezpłatnych kart wstępu.

 

W ramach programu edukacyjnego CEDE odbywały się panele dyskusyjne i warsztaty.

 

Wśród wystawców były również zaprzyjaźnione z nami firmy, m.in: Asysta Dentystyczna. Curasept, Curaprox, Ecolab,  Oral B, ProDentis, Lasotronix, VOCO. Wsród odwiedzających nie zabrakło oczywiście naszych nauczycieli i słuchaczy kierunku Higienistka stomatologiczna.

Do zobaczenia za rok – miejmy nadzieję, że już w Hali  Expo.

 

Last Updated on 26 października, 2021 by admin_cku