1.07.2014 r.

 Trwa rekrutacja na rok szkolny 2014/15, serdecznie zapraszamy…

Z przyjemnością informujemy, że trwa nabór na wszystkie kierunki nauczania oraz kwalifikacyjne kursy zawodowe. Dokumenty można składać w sekretariacie Szkoły w godz. 8.00 – 16.00.
Szczegółowe informacje dotyczące:

  • kierunków kształcenia znajdują się tutaj >>
  • wymaganych dokumentów znajdują się tutaj >>
  • kwalifikacyjnych kursów zawodowych znajdują się tutaj >>

Zgodnie z nowymi przepisami dot. rekrutacji do szkół publicznych  – o przyjęciu na wybrany kierunek kształcenia  decyduje kolejność składania podań /nie ma już rozmów kwalifikacyjnych/.  Szczegółowy harmonogram rekrutacji znajduje się  tutaj >>
Przypominamy, że nauka w naszym Centrum jest bezpłatna. Nie zwlekaj – już dziś wybierz jeden z oferowanych przez nas kierunków kształcenia w systemie stacjonarnym dziennym, wieczorowym i zaocznym.  Zachęcamy również do przejrzenia bogatej oferty kursów zawodowych.
Nowe kwalifikacje to najlepsza inwestycja i nowe możliwości  na rynku pracy.
Osoby zainteresowane rezerwacją miejsca w bursie zapraszamy po informacje tutaj  >>

UWAGA ! Na stronach MEN pojawiła się przykra wiadomość  dla kandydatów zainteresowanych zawodem ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA.  Ministerstwo Edukacji informuje, że zostanie zakończony nabór na tym kierunku w 2016 roku, co w praktyce oznacza likwidację tego kierunku kształcenia za 2 lata. Przekażcie tą informację znajomym, bo czas szybko leci 🙁 .  

Last Updated on 1 października, 2014 by admin_cku