16.10.2020 r
PILNY KOMUNIKAT W SPRAWIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH
Na podstawie Rozporządzenia MEN od dnia 19.10.2020 r do odwołania zajęcia dydaktyczne, które mają charakter praktyczny,  tzn. odbywają się w pracowniach zawodowych,  realizowane są zgodnie z planem zajęć w budynku Centrum.
W sposób zdalny realizowane są zajęcia teoretyczne, w tym: wychowanie fizyczne, języki obce, język migowy, podstawy przedsiębiorczości, wszelkie zajęcia powiązane z działalnością gospodarczą i inne wyznaczone przez kierowników poszczególnych kierunków kształcenia.
Informacja o trybie prowadzenia poszczególnych zajęć zostanie Państwu przekazana przez opiekunów semestrów lub kierownika kierunku e-mailem w dniu dzisiejszym tj. 16.10.2020 roku (piątek)
Zgodnie z zakwalifikowaniem Miasta Łodzi do czerwonej strefy, Dyrektor Centrum informuje o obowiązku zakrywania ust i nosa na ternie całej szkoły.

 

UWAGA WAŻNE !!!

Zgodnie z zakwalifikowaniem Miasta Łodzi do czerwonej strefy, Dyrektor Centrum informuje o obowiązku zakrywania ust i nosa na ternie całej szkoły – również podczas zajęć, zachowaniu dystansu społecznego oraz dezynfekcji rąk.

 

Podstawa prawna:  
Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 1830) 

Last Updated on 22 listopada, 2020 by admin_cku